А як звучить твоя душа?

Іноді з нами трапляються речі, які нереально зрозуміти й пояснити. Логіка нервово палить на сходах у парадному, спадаючи важкими кільцям диму на нижні поверхи.

Усі ми влаштовані однаково, по самі вінця заповнено наше внутрішнє емоційне сховище. Тільки ось чим…? У кого як… Різниця між людьми тільки у звучанні та якості звуку — як у музичних інструментів.

Ми усі роялі, приміром, або скрипки…Струни однакові, а звучання різне. Іноді чуєш суцільну фальшиву какофонію у виконанні знайомих струнних чи клавішних…Глибина і якість звуку – ось що вирізняє людьский інструмент душі у розумних та безглуздих, настирливих і закомплексованих, хамів та інтелігентів, світлих душею і морально потворних.

Непереборна перешкода ховається у самій людині, розпалюючи різноманітну палітру почуттів. Хтось порадіє разом з тобою маленьким успіхам, а дехто, начебто радіючи, для власного самозаспокоєння зробить мерзотний вчинок, прикрашаючи його порожніми словесами-фантиками під галасливе “адобрямс”. Та нехай… кожному, як то кажуть: зарахується… бо сплачувати будемо тільки за особовими рахунками. А у кожного він — один-єдиний. Така собі скарбничка на всі випадки життя.

Тож багато питань виникає… відповідей однакових не буде … 

 Що таке кохання..? І чим воно відрізняється від полум’яної пристрасті?..

 Чим образа відрізняється від роздратування?… 

 Чи існує справжня дружба?…

 Хочеться вірити у зразкові еталонні людські якості в людях, боляче розчаровуватися…

Людські вчинки, як свічка, можуть спалахнути і згоріти на благо, а можуть… … … …

 

24.06.2014

ЛюсіЯ

Читать полностью: http://h.ua/story/405287/#ixzz35eHeeHjB

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki