Людина понад усе?

Політика поглинула й витіснила не просто усі сфери нашого життя, а й витісняє людей з нього… Політика й капітал витісняють людське та перетворюють буття на абсурд.

Замальовка Славіка про наше сьогодення.

 

Випадок біля банкомата ” Приват Банка”

Довго, я встигаю зїздити до магазину й повернутися, в банкоматі мудрує інкасатор. Жінка з дитиною, молоденька, з гарною фігурою, підходить і говорить щось… Поряд знайомий, вітаємось, коротко перекинувшись фразами ввічливості, він каже

– До давача грошей?

 

Гучно  відповідаю

 

-До обдирача…

Знімаю пятдесятку й втрачаю сім гривень за… що?

 

Тут треба подумати…

……………………………………………………………………..

Приходить думка…

Був майдан… не даремно скептично віднісся я до ції події…  людей зібрали аби стати на місце конкурента. Проявилися активісти, котрих хутко прибрали, запалені патріотизмом мізки вже в цю мить виносять кулі… Чи ця війна не геноцид і залякування народу, щоб більше не підіймався і не йшов по свої хліби до панських клунь?

……………………………………………………………………….

Людина понад усе!

Хтось мудро це сказав і закарбувалися ці слова у агітаціях до воєнних рядів. Але чи правильно воювати заради цілісності, тим самим гублячи пів країни у вогні… Чому й досі політики не зробили кроку навіть для примирення? На що надіяться?

……………………………………………………………………….

 

Хлібина за просто так.

В середньому хлібина коштує зараз не багато не мало – сім Гривень… та кого це хвилює, ми ж можемо втратити близький схід ! Один з політиків колись кричав в дебатах, що попвнення казни зі сходу мізерні… Недавно телевізор бовкнув, що втрата сходу боляче ударить по казні… Боляче по казні б”ють хамелеони й бізнесмени у владі…

…………………………………………………………………………

Скоро обирати знову, з кого?

Хто десять років і більше тому був у владі ті й знову пруться…. я їм не вірю і плюну в би у очі кожному з їх…

 

 

Славік

01.10.2014

http://h.ua/story/409280/

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki