Новий рік З-ірки Ку-Ку з Привозу

Двері парадного відчинилися. Крошкін і Мошкін прошмигнули до під’їзду, захоплено розмовляючи, вони й не звернули уваги на сусідку біля ліфту, З-ірку-мавпу. Істота стояла босоніж у буряковій блискучій сукні. Рука істеричної п’янички судомно стискала новорічного маскарадного капелюха. На свято ніхто про неї не згадав, тому гультіпака напилася в гордій самотності до свинячого виску, і очікувала у засідці сусідів в якості жертв для помсти за спаплюжене свято та життя взагалі.
– Що поганого у мрії, яка здійснилася? — наївно спитав Мошкін хлопчину.
– Эт смотря в какой. Мєчти бувають як крокоділи, — раптом уклинилася в бесіду дивна підхмелена паня. Підлітки від несподіванки одночасно озирнулися на З-ірку.
– Я вот, прімєром, хочу насолить всєм сосєдям,– зловісно розреготавшись, заявила вона.
– А чого мене мавпою обзивають?Даа, випить я люблю! І к мужикам сусідським завжди сімпатію імєю, цигарками вони пригощають мене надурняк. А іще — брехати люблю про сосєдскіє отношенія по тєлєфону — цокотіла розчервоніла пройдисвітка.
– У вашому серці оселилася злість та заздрість, яка прагне вилитися навкруги. То звичайна справа для людини, що зганяє свій гнів на оточенні. Біда від зла величезна, воно не залишається тільки у вашому серці, воно прагне поширитися назовні. — спробував пояснити відмінник Костик Крошкін своїй несподіваній не зовсім тверезій змиршавілій співрозмовниці.
– І чого це ви вилупилися на мене, та ще повчаєте? Ето вам не картінная галєрєя сожітєля моєї собутильниці Гав-кучки-евіч! Щяз я вам обоїм устрою культпроход у трьох частях без антракта!
– Тьотю, коли відправляєте мізки у майстерню, виписуйте будь ласка квитанцію на повернення! — не втрималися вигукнути школярі, злякано вскочивши у ліфт. А паня З-ірка розбушувалася не на жарт. Вона почала гримати і голосно верещати, що ії обікрали та надавали стусанів погані сусідські хлопці.
Але їй ніхто вже давно не вірив… Брехлива і підступна З-ірка сіла на підлогу й почала голосити.. Допоки не приїхала по неї міліцейська “карета-автівка”. Браві легіні у формі підхопили скандалістку за загривок, та потіліпали гавкучу З-ірку на безкоштовний щорічний виступ у кутузці до новорічного притулку!
– Стоп-стоп-стоп! В’юноші, я жіночка ухлопнутая на всю мораль і всє нєрви! — пручаючись бурчала розлючена невдаха.
 Святкова доля дешевої чорноморської Ку-Ку Звьоздочкі складалася гірко, втім, як завжди…

16.01.2015

Автор – Лия

Новий рік З-ірки Ку-Ку з Привозу

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki