На добру згадку про літо-2014

Ось і минає чергове літо нашого життя, літо-2014. Непросте, особливо для України, просякнуте далеко не святковим і безтурботним настроєм пори відпусток і сонця…

Хоча, звісно, як і кожне інше літо та будь-яка пора року й буття, це літо увібрало в себе безліч найрізноманітніших фарб та відтінків, — від наймінорніших і похмуро-холодних, і до світлих кольорів надії, свободи, сонця, життя.

Творчі автори нашого порталу громадянської журналістики Хайвей вирішили спробувати зафіксувати миттєвості цього літа у своїх аматорських поетичних і прозових творах, написаних у творчих тандемах чи окремо. Це був вже другий творчий конкурс, започаткований і здійснений вільними журналістами порталу — http://h.ua/highforum/5440/ (перший відбувся у травні цього року — http://h.ua/highforum/5422/ )

Вітаю усіх учасників конкурсу творів про літо-2014, а це (у порядку подачі творів): Александра1979, Cristi Neo, Жанна Жабкіна, Люсі Крофт, Славік, Larekka, Юрій Пелих, Юрій Єрмоленко, Ліліт, А.Аргентум (хоча себе вітати якось не випадає, але таки привітаю з успішною реалізацією спільного задуму).

Звісно, які ж автори без уважних читачів? Так, хтось сподівається на вдячність нащадків, хтось пише “для себе”, але більшість з нас, тих, хто приходить на різні творчі сайти й портали для творчого спілкування, вдячний за живий відгук на свої думки й твори. Тому щира подяка найбільш уважним читачам конкурсних (та й не тільки) творів, а це — Ніна Черкасова та Надія Мацкая-Олейник. Вдумливий читач, — немов дзеркало, якого часом так не вистачає авторові.

Отже, подяка усім, хто так чи інакше долучився до конкурсу “Літо-2014”, хто йде з творчістю по життю і дарує її іншим.

А нашу спільну працю, результат творчого конкурсу зібрано у невеличкій електронній антології, що відтепер зберігатиметься на міжнародному сервісі електронної літератури ISSUU.

І нехай ця добра згадка про літо-2014 часом зігріває і надихає кожного.

Творчих успіхів, колеги!

http://issuu.com/570843/docs/________.________________6dcb0be7abd7e6?e=12932959/9021969

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki